datum aukce 24. 09. 2020 18:00
141
vyvolávací cena: 47 000 CZK

12. Alois Kalvoda

Brno

technika olej, plátno
rozměr 29 x 39 cm
signatura sign. LD Al. Kalvoda
stav díla vzadu potvrzení od Maximiliána Ducheka, přiložen původní paragon
provenience
autor 1875 - 1934