Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#161
Francis Bacon
(1909 – 1992)
Potrait of George Dyer talking
#161
Francis Bacon
(1909 – 1992)
Výtavarné umění
474 zobrazení
5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
26. 9. 2019 18:00
Francis Bacon
Prohlédnout autora
Výtvarné umění 19. - 21. století (168. aukce)
Aukční katalog
ofsetlitografie, velinový papír
37 x 27,5 cm
1909 - 1992
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript