zachovalost | malba místy poškozena |
signatura | sign. LD K. J. Sigmund |
technika | olej, dřevěná deska |
rozměr | 98 x 117 |
autor | 1897-1959 |
Lovecké zátiší
rozměr | 98 x 117 |
autor | 1897-1959 |