#168

Luboš Vetengl
(1988)

Vánoce na hřbitově II

Luboš Vetengl
#168

Luboš Vetengl
(1988)

Vánoce na hřbitově II

Drawings
489 zobrazení
69 000 Kč
28. 3. 2019 18:00

uhel, plátno
130 x 150
2013
sign. zezadu Vetengl 2013
o díle slovy samotného autora: "Zde je můj návrat ke kresbě. Tento obraz je vymyšlený se vším všudy. Opět zde ostře kontrastuje hrob a jeho okolí. Propojuje se zde krajina s hrobem (hrob má řešenou okolní podlahu, která přechází do krajiny), tím spojuji hrob s krajinou. Jemnost a ostrost hranatých tvarů, některé hrany hrobu nejsou vytaženy záměrně. To aby vynikla krása kresby, a aby kresba nevypadala jako technický výkres."
1988

Vánoce na hřbitově II