datum aukce 21. 02. 2019 18:00
87
vyvolávací cena: 27 000 CZK

522. Igor Malijevský

Brána, Budapešť 2006

zachovalost autorské razítko na rubu
technika autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem
rozměr 43,5 x 55
rok 2006
signatura sign. PD monogr.
stav díla ediční číslo 1/3
autor 1970