datum aukce 21. 02. 2019 18:00
178
vyvolávací cena: 43 000 CZK

148. Jan Štursa

Melancholické děvče

technika bronz
rozměr v. 38,5
rok 1906
signatura značeno v podstavci Štursa
provenience studie k jednomu z nejvýznamnějších děl předního českého sochaře 20. století. Velice kvalitní sběratelsky zajímavý odlitek
autor 1880-1925