datum aukce 13. 12. 2018 17:00
123
prodáno za: 20 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

16. Jan Slavíček

Česká krajina

technika olej, překližka
rozměr cm 50,5 x 75
signatura sign. LD J. Slavíček
autor 1900 -1970

Sál 20 000 CZK 13. 12. 2018 18:18:20