datum aukce 13. 12. 2018 17:00
109
vyvolávací cena: 28 000 CZK

15. Alois Kalvoda

Zima na Vysočině

technika olej, karton
rozměr cm 25 x 28
signatura sign. PD Al. Kalvoda
autor 1875 -1934