zachovalost | malba místy poškozena |
technika | olej, dřevěná deska |
rozměr cm | 98 x 117 |
signatura | sign. LD K. Sigmund |
autor | 1897 -1959 |
Lovecké zátiší
rozměr cm | 98 x 117 |
autor | 1897 -1959 |