#14

Karel Jan Sigmund
(1897 – 1959)

Lovecké zátiší

Karel Sigmund
#14

Karel Jan Sigmund
(1897 – 1959)

Lovecké zátiší

588 zobrazení
5 000 Kč
13. 12. 2018 17:00

malba místy poškozena
olej, dřevěná deska
rozměr cm
98 x 117
sign. LD K. Sigmund
1897 -1959

Lovecké zátiší