datum aukce 13. 12. 2018 17:00
128
vyvolávací cena: 170 000 CZK

13. František Tavík Šimon

Starý přístav v Amsterodamu

technika olej, plátno
rozměr cm 60 x 60
signatura sign. LD T. F. Šimon
stav díla vzadu signováno a autroský název
provenience
autor 1877 -1942