datum aukce 13. 12. 2018 17:00
115
vyvolávací cena: 18 000 CZK

11. Emanuel Hosperger

Moře

zachovalost rám mírně poškozen
technika olej, plátno
rozměr cm 43 x 128
signatura sign. LD. M.Hosperger 1928
stav díla vzadu na slepém rámu připsáno číslo 5, pravděpodobně připsáno během istalace výstavy
provenience
autor 1891 -1984