technika | olej, plátno |
rozměr cm | 36 x 57 |
signatura | LD monogr. EG |
stav díla | restaurováno, rentoilováno, vzadu štítky s popisem, E. Grieben byl krajinář a rytec, člen Akademie v Berlíně. S požitkem maloval opuštěné krajiny. Zastoupen v Národní galerii v Berlíně. |
autor | 1813 -1870 |
Motiv z pohoří Hunsrück- Gerolstein in der Eifel