#1

Antonín Balšánek
(1865 – 1921)

Interiér kostela

Antonín Balšánek
#1

Antonín Balšánek
(1865 – 1921)

Interiér kostela

624 zobrazení
4 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
13. 12. 2018 17:00

akvarel
rozměr cm
35,5 x 21,5
sign. PD Balšánek 94
profesor na české technice v Praze a významný architekt přelomu 19. a 20. byl také zdařilým kreslířem akvarelových architektonických studií
1865 -1921

Interiér kostela