technika | akvarel |
rozměr cm | 35,5 x 21,5 |
signatura | sign. PD Balšánek 94 |
stav díla | profesor na české technice v Praze a významný architekt přelomu 19. a 20. byl také zdařilým kreslířem akvarelových architektonických studií |
autor | 1865 -1921 |
Interiér kostela