datum aukce 01. 11. 2018 18:00
184
vyvolávací cena: 28 000 CZK

9. Augustin Mervart

Valašská vesnice

technika olej, karton
rozměr 50 x 50 cm
signatura sign. PD Aug. Mervart
autor 1889 - 1968