datum aukce 01. 11. 2018 18:00
216
vyvolávací cena: 28 000 CZK

8. František Kaván

Stromy na horizontu

technika olej, plátno, karton, kolem r. 1905
rozměr 13 x 15 cm
rok kolem r. 1905
signatura sign. PD Kaván
autor 1866 - 1941