datum aukce 01. 11. 2018 18:00
212
vyvolávací cena: 30 000 CZK

7. Alois Kalvoda

Alej

technika olej, karton
rozměr 25 x 23 cm
signatura sign. LD Al. Kalvoda
provenience
autor 1875 - 1934