datum aukce 01. 11. 2018 18:00
203
vyvolávací cena: 35 000 CZK

6. Ludvík Kuba

Před Džamijí v Tatar - Pazardžiku

technika olej, lepenka
rozměr 28 x 20,5 cm
rok 1927
signatura sign. LD LKuba 1927
autor 1863 - 1956