technika | olej, lepenka |
rozměr | 28 x 20,5 cm |
rok | 1927 |
signatura | sign. LD LKuba 1927 |
autor | 1863 - 1956 |
Před Džamijí v Tatar - Pazardžiku
Po bohatém životě zemřel 30. listopadu 1956 v Praze ve věku 93 let.