datum aukce 01. 11. 2018 18:00
172
prodáno za: 33 000 CZK
vyvolávací cena: 29 000 CZK

5. Ota Bubeníček

Výhled do kraje

technika olej, karton
rozměr 37 x 50 cm
signatura sign. LD O Bubeníček
autor 1871 - 1962

Sál 33 000 CZK 01. 11. 2018 18:15:18
Sál 31 000 CZK 01. 11. 2018 18:15:16
Sál 29 000 CZK 01. 11. 2018 18:15:14