datum aukce 01. 11. 2018 18:00
178
vyvolávací cena: 25 000 CZK

4. Ota Bubeníček

Břízy

technika olej, karton
rozměr 25 x 35 cm
signatura sign. LD O Bubeníček
autor 1871 - 1962