datum aukce 01. 11. 2018 18:00
204
vyvolávací cena: 20 000 CZK

3. Ota Bubeníček

Vesnička

technika olej, karton, kolem r. 1940
rozměr 33 x 49,5 cm
rok kolem r. 1940
signatura sign. PD O Bubeníček
autor 1871 - 1962