datum aukce 01. 11. 2018 18:00
165
vyvolávací cena: 15 000 CZK

2. Ota Bubeníček

V tišinách

zachovalost rám mírně poškozen
technika olej, tempera, karton
rozměr 24,7 x 34,5 cm
signatura sign. LD O Bubeníček
autor 1871 - 1962