datum aukce 01. 11. 2018 18:00
181
vyvolávací cena: 39 000 CZK

18. František Tichý

Zátiší s hroznem vína

technika kombinovaná technika kvaš a kresba
rozměr 23 x 29 cm
signatura sign. DU Tichý
provenience Dílo pochází ze sbírky MUDr. Jiřího Presla, významného pražského gynekologa, který působil v Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí a byl přítelem Kamila Lhoták, Jana Zrzavého a Františka Dvořáka, historika umění
autor 1896 - 1961