datum aukce 01. 11. 2018 18:00
272
vyvolávací cena: 230 000 CZK

16. Joža Uprka

Zliechovjanka

technika olej, tempera, plátno, kolem r. 1925
rozměr 74 x 42 cm
rok kolem r. 1925
signatura monogr. PD JU
autor 1861 - 1940