technika | olej, plátno |
rozměr | 53,5 x 67 cm |
rok | 1881 |
signatura | sign. PD W. Ströminger 1881 |
autor | 1845 - 1901 |
Zimní motiv
technika | olej, plátno |
rozměr | 53,5 x 67 cm |
rok | 1881 |
autor | 1845 - 1901 |