#14

Vilém Ströminger
(1845 – 1901)

Zimní motiv

Vilém Ströminger
#14

Vilém Ströminger
(1845 – 1901)

Zimní motiv

502 zobrazení
14 000 Kč
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
1. 11. 2018 18:00

olej, plátno
53,5 x 67 cm
1881
sign. PD W. Ströminger 1881
1845 - 1901

Zimní motiv