datum aukce 01. 11. 2018 18:00
202
prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 14 000 CZK

14. Vilém Ströminger

Zimní motiv

technika olej, plátno
rozměr 53,5 x 67 cm
rok 1881
signatura sign. PD W. Ströminger 1881
autor 1845 - 1901

Sál 14 000 CZK 01. 11. 2018 18:18:28