datum aukce 01. 11. 2018 18:00
202
vyvolávací cena: 87 000 CZK

11. Linka Procházková

Pohled na Kutnou Horu

technika enkaustika, olej, plátno
rozměr 75 x 100 cm
provenience
autor 1884 - 1960