datum aukce 01. 11. 2018 18:00
198
vyvolávací cena: 44 000 CZK

10. Otakar Nejedlý

Krajina

technika olej, plátno
rozměr 40 x 48 cm
signatura sign. LD Ot. Nejedlý
provenience
autor 1883 - 1957