datum aukce 01. 11. 2018 18:00
230
prodáno za: 12 500 CZK
vyvolávací cena: 12 500 CZK

1. Ota Bubeníček

Podvečerní krajina

technika olej, karton
rozměr 24,5 x 34 cm
signatura sign. PD O Bubeníček
autor 1871 - 1962

Sál 12 500 CZK 01. 11. 2018 18:14:12