datum aukce 20. 09. 2018 18:00
122
prodáno za: 6 500
vyvolávací cena: 6 000

13. Jan Smetana

Studie IX.

technika kombinovaná technika, papír
rozměr 62 x 45,5 cm
rok 1983
signatura sign. LD Smetana 83
provenience
autor 1918 - 1998

Sál 6 500 20. 09. 2018 18:18:00
Sál 6 000 20. 09. 2018 18:17:57