datum aukce 21. 06. 2018 18:00
156
vyvolávací cena: 58 000 CZK

74. Hugo Demartini

Spiegelskulptur 1970/71

technika chromovaný kov, plexisklo, multipl
rozměr 30,5 x 30,5 cm
signatura sign. vzadu Hugo Demartini
stav díla č. 8/25
provenience
autor 1931