technika | olej, plátno |
rozměr | 54 x 69 cm |
rok | 1936 |
signatura | sign. PD V. Tittlebach 36 |
autor | 1900 - 1971 |
Dvě ležící postavy
technika | olej, plátno |
rozměr | 54 x 69 cm |
rok | 1936 |
autor | 1900 - 1971 |
Dvě ležící postavy