datum aukce 21. 06. 2018 18:00
128
vyvolávací cena: 98 000 CZK

30. Teodor Rotrekl

VOCODE

technika olej, sololit - objekt
rozměr 84 x 84 cm
signatura sign. PD Rotrekl 69
provenience
autor 1923 - 2004