datum aukce 21. 06. 2018 18:00
166
vyvolávací cena: 30 000 CZK

16. Jan Koblasa

Kompozice

technika kombinovaná technika, olej, deska
rozměr 19 x 28 cm
rok 1960
signatura PD monogr. *60
provenience
autor 1932 - 2017