datum aukce 21. 06. 2018 18:00
126
vyvolávací cena: 17 500 CZK

14. Marc Chagall

La Horbet et le Bucheron

zachovalost na rámu drobné oděrky
technika lept
rozměr 29,5 x 24 cm
rok 1952
signatura PD značeno v desce Chagall
provenience
autor 1887 - 1985