datum aukce 21. 06. 2018 18:00
222
vyvolávací cena: 192 000 CZK

13. Alfréd Justitz

Kytice jiřin

technika olej, plátno
rozměr 87 x 69,5 cm
rok 1928
signatura sign. PD A. Justitz 28
provenience
autor 1879 - 1934