datum aukce 21. 06. 2018 18:00
148
vyvolávací cena: 40 000 CZK

12. Jan Zrzavý

Zátiší s hruškami a jablkem

technika pastel, karton
rozměr 20 x 22 cm
signatura sign. PD J. Z
provenience
autor 1890 - 1977