technika | akryl, airbrush, plátno |
rozměr | 63 x 130 cm |
rok | 2016 |
signatura | sign. vzadu Michal Škapa 2016 |
autor | 1978 |
120 L
Michal Škapa se narodil 4. května 1978.
Jeho tvorba začala v oblasti kreativní grafiky a graffiti. Proslavil se pod různými writerskými přezdívkami, jako jsou 2Rock, Key a Tron. V roce 2000 se společně se Splashem a Romeem vydal do Spojených států, kde v New Yorku, centru graffiti, vytvořil několik panelů na newyorském metru a další práce.
Později se začal věnovat ateliérové tvorbě, vystavoval na světové výstavě Expo v Šanghaji a měl několik důležitých výstavních projektů v různých galeriích v Praze. Jeho tvorba zahrnuje různá média a formáty, od muralů a abstraktních maleb až po site-specific instalace a prostorové objekty. Je také zakladatelem sítotiskové dílny Analog!Bros a spolupracuje s labelem BiggBoss.