datum aukce 21. 06. 2018 18:00
172
vyvolávací cena: 39 000 CZK

114. Michal Škapa

120 L

technika akryl, airbrush, plátno
rozměr 63 x 130 cm
rok 2016
signatura sign. vzadu Michal Škapa 2016
provenience
autor 1978