datum aukce 24. 05. 2018 18:00
146
prodáno za: 8 500 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

4. Oldřich Kulhánek

Report No. 3

technika lept
rozměr 39,8 x 24,9 cm
rok 1970
signatura sign. PD Oldřich Kulhánek 1970
stav díla č. 23/45
autor 1940 - 2013

Sál 8 500 CZK 24. 05. 2018 18:05:45
8****1 8 000 CZK 24. 05. 2018 18:05:35
Sál 7 500 CZK 24. 05. 2018 18:05:35
Sál 7 000 CZK 24. 05. 2018 18:05:29