datum aukce 24. 05. 2018 18:00
246
prodáno za: 600 000 CZK
vyvolávací cena: 550 000 CZK

15. Joža Uprka

Miločanka na pouti

technika olej, plátno
rozměr 57 x 80 cm
signatura PD monogr. JU
autor 1861 - 1940

Sál 600 000 CZK 24. 05. 2018 18:09:40
8****1 550 000 CZK 24. 05. 2018 18:09:31