datum aukce 26. 04. 2018 18:00
176
vyvolávací cena: 6 000 CZK

8. Jitka Válová

Kalvárie II.

technika suchá jehla, kolorovaná
rozměr 28,5 x 24 cm
rok 2008
signatura sign. PD J. Válová 08
provenience
autor 1922 - 2011