datum aukce 26. 04. 2018 18:00
168
prodáno za: 8 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

6. Milan Dobeš

Kruh

technika litografie
rozměr 59 x 79 cm
rok 1989
signatura sign. PD M. Dobeš
stav díla č. 7/20
provenience
autor 1929

Sál 8 000 CZK 26. 04. 2018 18:04:13