datum aukce 21. 03. 2018 18:00
134
vyvolávací cena: 14 000 CZK

13. Michal Singer

Patero smyslů

technika soubor 5 litografií
rozměr 70 x 50 cm
rok 2007
signatura sign. PD Singer 2007
stav díla č. 4450
autor 1959