#67

Igor Piačka
(1962)

Krisovo tajomstvo

Igor Piačka
#67

Igor Piačka
(1962)

Krisovo tajomstvo

653 zobrazení
112 000 Kč
21. 2. 2018 18:00

olej, plátno
1962

Krisovo tajomstvo

Igor Piačka se narodil 8. října 1962 v Třebíči a je slovenským malířem.

Vyrůstal však na Slovensku ve městě Vrbové. Mezi lety 1983 a 1989 studoval na Akadémii výtvarných umění v Bratislavě v ateliéru profesora Albína Brunovského. Dále mezi lety 1987 a 1988 studoval na Academie Royale des Beaux Arts v Bruselu.

Je známý svým působením jako odborný asistent na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislavě v letech 1990–2003 a od roku 2003 pak jako nezávislý umělec. Jeho manželkou je Júlia Piačková. Jako malíř pracuje s různými technikami, včetně olejomalby, akvarelů a kresby.