datum aukce 21. 02. 2018 18:00
182
prodáno za: 190 000 CZK
vyvolávací cena: 190 000 CZK

62. Ota Janeček

Staré stromy

technika olej, plátno
rozměr 51 x 69 cm
rok 1981
provenience
autor 1919 - 1996

4****9 190 000 CZK 21. 02. 2018 18:24:00