datum aukce 21. 02. 2018 18:00
253
vyvolávací cena: 485 000 CZK

43. Antonín Procházka

Kočka s koťaty

zachovalost vzadu popsáno autorem, razítko: vystaveno v Mánesu 1938
technika olej, plátno
rozměr 60 x 72 cm
rok 1936
signatura sign. PD Ant. Procházka 36
provenience
autor 1882 - 1945