datum aukce 21. 02. 2018 18:00
212
vyvolávací cena: 7 000 CZK

4. Otakar (Othon) Kubín (Coubine)

Kytice

zachovalost při okrajích lehce zvlněný papír
technika litografie
rozměr 46 x 37,5 cm
rok 1959
signatura sign. PD O. Kubín
stav díla č. 387/500
provenience
autor 1883 - 1969