datum aukce 21. 02. 2018 18:00
211
vyvolávací cena: 4 000 CZK

16. František Gross

Postava u okna

technika suchá jehla
rozměr 32,2 x 24,5 cm
rok 1971
signatura sign. DU F. Gross
provenience
autor 1909 - 1985