technika | měkký kryt, kolorovaný |
rozměr | 37,5 x 27,5 cm |
rok | 1932 |
signatura | sign. PD T. F. Šimon, značeno na kameni PD TFŠ |
stav díla | č. 9 |
autor | 1877 - 1942 |
Dívka z Hané
rozměr | 37,5 x 27,5 cm |
rok | 1932 |
stav díla | č. 9 |
autor | 1877 - 1942 |