#14

Pravoslav Kotík
(1889 – 1970)

V létě

Pravoslav Kotík
#14

Pravoslav Kotík
(1889 – 1970)

V létě

742 zobrazení
145 000 Kč
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
30. 11. 2017 18:00

olej, plátno
61 x 80 cm
1914
sign. LD P. Kotík 1914
Na zadní straně na slepém rámu popsáno
1889 - 1970

V létě