technika | měkký kryt, kolorovaný |
rozměr | 36,5 x 40,5 cm |
rok | 1917 |
signatura | sign. PD T. F. Šimon, značeno na kameni LD TFŠ 1917 |
autor | 1877 - 1942 |
Kluziště pod Karlovým mostem
rozměr | 36,5 x 40,5 cm |
rok | 1917 |
autor | 1877 - 1942 |