#9

Emanuel Salomon Friedberg - Mírohorský

#9

891 zobrazení
18 000 Kč
21. 9. 2017 18:00

olej, karton
45 x 61,5 cm
1893
sign. LD Friedberg 1893
1829 - 1908

Venkovský výjev