technika | olej, karton |
rozměr | 45 x 61,5 cm |
rok | 1893 |
signatura | sign. LD Friedberg 1893 |
autor | 1829 - 1908 |
Venkovský výjev
technika | olej, karton |
rozměr | 45 x 61,5 cm |
rok | 1893 |
autor | 1829 - 1908 |